HQ122WJ0151T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ122WJ0151T4E
JLCPCB Part #
C2778697
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250V 2W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS