HQ122WJ0115T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0115T4E
JLCPCB Part #
C2778680
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250V 2W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS