HQ122WJ0104T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0104T4E
JLCPCB Part #
C2778671
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250V 2W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS