HQ122WF8202T4E
MFR.Part #
HQ122WF8202T4E
JLCPCB Part #
C2778653
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 82kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS