HQ122WF4304T4E
MFR.Part #
HQ122WF4304T4E
JLCPCB Part #
C2778605
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 4.3MΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS