HQ122WF1800T4E
MFR.Part #
HQ122WF1800T4E
JLCPCB Part #
C2778537
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250V 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS