HQ122WF1504T4E
MFR.Part #
HQ122WF1504T4E
JLCPCB Part #
C2778527
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250V 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS