HQ122WF1003T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ122WF1003T4E
JLCPCB Part #
C2778497
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250V 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS