HQ101WJ091JT4E
MFR.Part #
HQ101WJ091JT4E
JLCPCB Part #
C2778492
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1Ω ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS