HQ101WJ051JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ101WJ051JT4E
JLCPCB Part #
C2778450
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1Ω ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS