HQ101WJ0363T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0363T4E
JLCPCB Part #
C2778419
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS