HQ101WJ0242T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0242T4E
JLCPCB Part #
C2778390
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS