HQ101WJ0222T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0222T4E
JLCPCB Part #
C2778383
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS