HQ101WJ0205T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ101WJ0205T4E
JLCPCB Part #
C2778379
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 2MΩ ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS