HQ101WJ0180T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0180T4E
JLCPCB Part #
C2778367
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS