HQ101WJ0161T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0161T4E
JLCPCB Part #
C2778361
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS