HQ101WJ0154T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0154T4E
JLCPCB Part #
C2778357
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS