HQ101WJ012JT4E
MFR.Part #
HQ101WJ012JT4E
JLCPCB Part #
C2778345
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 200V ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS