HQ101WJ0125T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0125T4E
JLCPCB Part #
C2778344
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS