HQ101WF3903T4E
MFR.Part #
HQ101WF3903T4E
JLCPCB Part #
C2778254
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS