HQ101WF3602T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ101WF3602T4E
JLCPCB Part #
C2778246
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS