HQ101WF3301T4E
MFR.Part #
HQ101WF3301T4E
JLCPCB Part #
C2778238
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS