HQ101WF2702T4E
MFR.Part #
HQ101WF2702T4E
JLCPCB Part #
C2778225
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 27kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS