HQ101WF1103T4E
MFR.Part #
HQ101WF1103T4E
JLCPCB Part #
C2778159
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS