HQ101WF1002T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ101WF1002T4E
JLCPCB Part #
C2778150
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS