HQ0707J0750T5E
MFR.Part #
HQ0707J0750T5E
JLCPCB Part #
C2778126
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75Ω ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS