HQ0707J0182T5E
MFR.Part #
HQ0707J0182T5E
JLCPCB Part #
C2778024
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS