HQ0707J0160T5E
MFR.Part #
HQ0707J0160T5E
JLCPCB Part #
C2778015
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS