HP122WF715JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP122WF715JT4E
JLCPCB Part #
C2776001
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS