HP122WF3604T4E
MFR.Part #
HP122WF3604T4E
JLCPCB Part #
C2775940
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6MΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS