HP122WF3572T4E
MFR.Part #
HP122WF3572T4E
JLCPCB Part #
C2775936
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS