HP122WF300MT4E
MFR.Part #
HP122WF300MT4E
JLCPCB Part #
C2775925
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 2W 300V 30mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS