HP122WF255KT4E
MFR.Part #
HP122WF255KT4E
JLCPCB Part #
C2775913
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 2W 300V Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS