HP122WF1102T4E
MFR.Part #
HP122WF1102T4E
JLCPCB Part #
C2775844
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS