HP111QJ0392T4E
MFR.Part #
HP111QJ0392T4E
JLCPCB Part #
C2775832
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 200V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS