HP111QJ0150T4E
MFR.Part #
HP111QJ0150T4E
JLCPCB Part #
C2775826
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 15Ω 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS