HP111QF240LT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP111QF240LT4E
JLCPCB Part #
C2775817
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 200V 240mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS