HP101WJ0475T4E
MFR.Part #
HP101WJ0475T4E
JLCPCB Part #
C2775762
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS