HP101WJ0332T4E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- HP101WJ0332T4E
- JLCPCB Part #
- C2775730
- Package
- 2010
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS