HP101WJ0305T4E
MFR.Part #
HP101WJ0305T4E
JLCPCB Part #
C2775726
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS