HP101WJ022JT4E
MFR.Part #
HP101WJ022JT4E
JLCPCB Part #
C2775707
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS