HP101WJ012JT4E
MFR.Part #
HP101WJ012JT4E
JLCPCB Part #
C2775663
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS