HP101WJ0106T4E
MFR.Part #
HP101WJ0106T4E
JLCPCB Part #
C2775649
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS