HP101WF5604T4E
MFR.Part #
HP101WF5604T4E
JLCPCB Part #
C2775608
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS