HP101WF2201T4E
MFR.Part #
HP101WF2201T4E
JLCPCB Part #
C2775532
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS