HP101WF2200T4E
MFR.Part #
HP101WF2200T4E
JLCPCB Part #
C2775531
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS