HP101WF2002T4E
MFR.Part #
HP101WF2002T4E
JLCPCB Part #
C2775524
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS