HP101WF1801T4E
MFR.Part #
HP101WF1801T4E
JLCPCB Part #
C2775517
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS