HP101WF1000T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP101WF1000T4E
JLCPCB Part #
C2775478
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS