CIGT201610LH2R2MNE
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIGT201610LH2R2MNE
JLCPCB Part #
C307626
Package
0806
Description
1.8A 116mΩ 2.2uH 2.3A ±20% 0806 Power Inductors ROHS